JESTEŚMY
WYŁĄCZNYM
DYSTRYBUTOREM
łożysk marki URB Rumunia i KFB Germany
SPRAWDŹ

 

W OBRÓBCE
METALU
nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
SPRAWDŹ

 

TRANSPORT
SPEDYCJA
Zawsze dostępni. Zawsze bezpiecznie. Zawsze na czas.
SPRAWDŹ

 

O FIRMIE

Marbet jest inicjatywą rodzinną, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku europejskim. Firma działa nieprzerwanie od 1992 roku. W tym czasie zdobyliśmy bardzo cenne doświadczenie, które sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W skład naszej obecnej oferty wchodzą: sprzedaż łożysk tocznych, kompleksowa obróbka metalu oraz działalność transportowa i spedycyjna.

Sukces firmy zawdzięczamy wysokiej jakości usług, terminowej realizacji zleceń, dużej elastyczności i odpowiedzialności społecznej. Kładziemy również nacisk na budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowym, transparentną komunikację i dyskrecję dotyczącą naszej współpracy, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dbając o odpowiedni stosunek ceny do jakości usług.

Aby pozostać na szczycie liderów branży przez cały okres działalności firmy Marbet Lipsko rozwijamy się, doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

"Marbet Lipsko to rzetelna firma, godna polecenia. Przez cały okres współpracy mogłem liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo. Widać, że firma zatrudnia najlepszych specjalistów z branży."

Krzysztof Janiszewski [CEO&FOUNDER]

 

"Współpracuję z firmą Marbet Lipsko od ponad 8 lat. Nigdy mnie nie zawiedli, a każde zlecenie wykonują niezwykle precyzyjnie i terminowo. To niezwykle cenne w dzisiejszych czasach."

Michał Bartoszewski [SPECJALISTA DS. LOGISTYKI]

 

"Profesjonalna firma. Wysoka jakość usług. Zespół ekspertów. Zdecydowanie polecam."

Andrzej Zięba [CEO&FOUNDER]

JAKOŚĆ

Sukces naszej firmy zależy od tego, jak nasze działania postrzegają klienci. Właśnie dlatego aby zaspokoić ich oczekiwania nieustannie rozwijamy się i poprawiamy jakość naszej pracy. Codziennie analizujemy potrzeby rynku i odpowiadamy na nie w profesjonalny, a jednocześnie innowacyjny sposób.

Nieustannie poprawiamy jakość naszych usług poprzez ciągłe doskonalenie pracowników i procesów oraz wdrażanie i certyfikowanie nowych systemów zarządzania, odpowiadających nowym obszarom działania naszej firmy.

Nasz zespół to grupa kompetentnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i profesjonalnie działających specjalistów, którzy na co dzień wychodzą naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych klientów.

TERMINOWOŚĆ

W dynamicznie rozwijającym się otoczeniu gospodarczym kluczowym aspektem działalności przedsiębiorstw jest zapewnienie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

Naszą przewagą nad konkurencją jest terminowość dostaw przy jednoczesnym zachowaniu krótkiego terminu realizacji oraz terminowość regulowania naszych zobowiązań. Poprzez wdrożenie odpowiednich procedur oraz systemu scalającego obieg zamówień z procesami planowania produkcji, zakupów oraz logistyki, jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić termin dostawy.

Zawsze dotrzymujemy zakontraktowanych terminów.

ELASTYCZNOŚĆ

Posiadamy nowoczesne, wielofunkcyjne maszyny, świadomy i zaangażowany zespół specjalizujący się w optymalizacji procesu oraz wielotenie doświadczenie zdobyte poprzez obsługę klientów wymagających elastyczności i najwyższej jakości. Uważnie obserwujemy każdy etap produkcji, zwracając uwagę na detale. Wyciągamy wnioski i ciągle wprowadzamy usprawnienia. Z każdym dniem jesteśmy szybsi, skuteczniejsi i bardziej elastyczni.

Naszym głównym atutem jest możliwość wykonania produktu kompletnego. Od projektu, poprzez jego wycięcie, obróbkę, malowanie i dostawę do klienta za pomocą naszej własnej floty transportowej. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Uważamy, że powinnością biznesu jest odpowiadanie na wyzwania społeczne i ekologiczne, dlatego realizujemy działania z zakresu CSR inspirowane przez normę ISO 26000. Tworzymy firmę odpowiedzialną społecznie i nastawioną na budowanie partnerskich i etycznych relacji z naszymi klientami, pracownikami, dostawcami i lokalną społecznością.

Naszym pracownikom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, wspieramy charytatywne, lokalne i ogólnopolskie inicjatywy. Od wielu lat angażujemy się w popularyzację i promocję aktywności sportowej. Prowadzimy działania na rzecz szkolnictwa zawodowego m.in. we współpracy z ZSP w Siennie, prowadzimy program praktyk zawodowych oparty na nowoczesnym systemie nauczania przy wykorzystaniu najnowszego parku maszynowego.

Naszą działalność rozwijamy przy jednoczesnym poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Wszystkie wózki widłowe w naszej firmie to wózki elektryczne, a poprzez elektroniczną wymianę dokumentów udało nam się ograniczyć zużycie papieru do minimum. 

OFERTA

Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług aby miały one charakter kompleksowy i stanowiły odpowiedź na nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W każdym z obszarów nasi klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo i szereg rekomendacji będące efektem długoletniego doświadczenia i współpracy z blisko 1000 zadowolonych klientów.

link_lozyska
ŁOŻYSKA TOCZNE
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę łożysk marki URB Romania oraz KFB Germany. W swojej ofercie posiadamy również łożyska innych producentów. Specjalizujemy się w sprzedaży łożysk do sektora kolejowego oraz przemysłu i rolnictwa.
SPRAWDŹ 
link_metal
OBRÓBKA METALU
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metali. W skład naszej oferty wchodzi wycinanie gazowe i laserowe, gięcie, obróbka CNC, spawanie oraz malowanie natryskowe i proszkowe elementów wykonanych ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz aluminium.
SPRAWDŹ
link_transport
TRANSPORT I SPEDYCJA
Naszą specjalnością są przewozy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Oferujemy usługi transportowe zarówno z użyciem własnego taboru, jak i przy współpracy z gronem godnych zaufania przewoźników.
SPRAWDŹ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

PREZES
Ewa Otko
eotko@marbetlipsko.pl
WICEPREZES
Karolina Otko
karolinaotko@marbetlipsko.pl
CZŁONEK ZARZĄDU
Filip Otko
filipotko@marbetlipsko.pl
CZŁONEK ZARZĄDU 
Piotr Otko
piotrotko@marbetlipsko.pl
DYREKTOR PRODUKCJI
Adam Boś
tel. 728 356 607
abos@marbetlipsko.pl

 

DYREKTOR HANDLOWY
Paweł Szulc
tel. 604 083 932
pszulc@marbetlipsko.pl

 

DYREKTOR TECHNICZNY
Jan Furmanek
tel. 728 356 624
jfurmanek@marbetlipsko.pl

 

DZIAŁ LOGISTYKI
Karol Głodała
tel. 728 356 602
gkarol@marbetlipsko.pl

 

KONTROLA JAKOŚCI
Maciej Mokrzycki
tel. 728 356 557
mmokrzycki@marbetlipsko.pl

 

DYREKTOR SPRZEDAŻY ŁOŻYSK
Zbigniew Kępczyk
tel. 600 870 782
zkepczyk@marbetlipsko.pl

 

TRANSPORT
Piotr Otko
tel. 696 416 206
piotrotko@marbetlipsko.pl

 

KSIĘGOWOŚĆ
Jacek Lisowski
tel. 785 416 009
jlisowski@marbetlipsko.pl

 

KADRY
Aneta Dzioba
tel. +48 48 378 12 85 wew. 35
adzioba@marbetlipsko.pl

MARBET Lipsko

Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Armii Krajowej 12, 27-300 Lipsko

NIP PL5090066240 KRS 0000410478 REGON 145996694