JESTEŚMY
WYŁĄCZNYM
DYSTRYBUTOREM
łożysk marki URB Rumunia i KFB Germany
SPRAWDŹ

 

W OBRÓBCE
METALU
nie ma dla nas rzeczy niemożliwych.
SPRAWDŹ

 

TRANSPORT
SPEDYCJA
Zawsze dostępni. Zawsze bezpiecznie. Zawsze na czas.
SPRAWDŹ

 

O FIRMIE

Marbet jest inicjatywą rodzinną, ze stabilną i ugruntowaną pozycją na rynku europejskim. Firma działa nieprzerwanie od 1992 roku. W tym czasie zdobyliśmy bardzo cenne doświadczenie, które sprawia, że nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. W skład naszej obecnej oferty wchodzą: sprzedaż łożysk tocznych, kompleksowa obróbka metalu oraz działalność transportowa i spedycyjna.

Sukces firmy zawdzięczamy wysokiej jakości usług, terminowej realizacji zleceń, dużej elastyczności i odpowiedzialności społecznej. Kładziemy również nacisk na budowanie długofalowych relacji z partnerami biznesowym, transparentną komunikację i dyskrecję dotyczącą naszej współpracy, dzięki czemu zyskaliśmy zaufanie nawet najbardziej wymagających klientów. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie dbając o odpowiedni stosunek ceny do jakości usług.

Aby pozostać na szczycie liderów branży przez cały okres działalności firmy Marbet Lipsko rozwijamy się, doskonalimy i poszerzamy naszą ofertę.

Gorąco zachęcamy do współpracy.

"Marbet Lipsko to rzetelna firma, godna polecenia. Przez cały okres współpracy mogłem liczyć na fachowe wsparcie i doradztwo. Widać, że firma zatrudnia najlepszych specjalistów z branży."

Krzysztof Janiszewski [CEO&FOUNDER]

 

"Współpracuję z firmą Marbet Lipsko od ponad 8 lat. Nigdy mnie nie zawiedli, a każde zlecenie wykonują niezwykle precyzyjnie i terminowo. To niezwykle cenne w dzisiejszych czasach."

Michał Bartoszewski [SPECJALISTA DS. LOGISTYKI]

 

"Profesjonalna firma. Wysoka jakość usług. Zespół ekspertów. Zdecydowanie polecam."

Andrzej Zięba [CEO&FOUNDER]

JAKOŚĆ

Sukces naszej firmy zależy od tego, jak nasze działania postrzegają klienci. Właśnie dlatego aby zaspokoić ich oczekiwania nieustannie rozwijamy się i poprawiamy jakość naszej pracy. Codziennie analizujemy potrzeby rynku i odpowiadamy na nie w profesjonalny, a jednocześnie innowacyjny sposób.

Nieustannie poprawiamy jakość naszych usług poprzez ciągłe doskonalenie pracowników i procesów oraz wdrażanie i certyfikowanie nowych systemów zarządzania, odpowiadających nowym obszarom działania naszej firmy.

Nasz zespół to grupa kompetentnych, kreatywnych, odpowiedzialnych i profesjonalnie działających specjalistów, którzy na co dzień wychodzą naprzeciw wszelkim oczekiwaniom naszych obecnych i potencjalnych klientów.

TERMINOWOŚĆ

W dynamicznie rozwijającym się otoczeniu gospodarczym kluczowym aspektem działalności przedsiębiorstw jest zapewnienie i utrzymanie przewagi konkurencyjnej.

Naszą przewagą nad konkurencją jest terminowość dostaw przy jednoczesnym zachowaniu krótkiego terminu realizacji oraz terminowość regulowania naszych zobowiązań. Poprzez wdrożenie odpowiednich procedur oraz systemu scalającego obieg zamówień z procesami planowania produkcji, zakupów oraz logistyki, jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić termin dostawy.

Zawsze dotrzymujemy zakontraktowanych terminów.

ELASTYCZNOŚĆ

Posiadamy nowoczesne, wielofunkcyjne maszyny, świadomy i zaangażowany zespół specjalizujący się w optymalizacji procesu oraz wielotenie doświadczenie zdobyte poprzez obsługę klientów wymagających elastyczności i najwyższej jakości. Uważnie obserwujemy każdy etap produkcji, zwracając uwagę na detale. Wyciągamy wnioski i ciągle wprowadzamy usprawnienia. Z każdym dniem jesteśmy szybsi, skuteczniejsi i bardziej elastyczni.

Naszym głównym atutem jest możliwość wykonania produktu kompletnego. Od projektu, poprzez jego wycięcie, obróbkę, malowanie i dostawę do klienta za pomocą naszej własnej floty transportowej. 

ODPOWIEDZIALNOŚĆ SPOŁECZNA

Uważamy, że powinnością biznesu jest odpowiadanie na wyzwania społeczne i ekologiczne, dlatego realizujemy działania z zakresu CSR inspirowane przez normę ISO 26000. Tworzymy firmę odpowiedzialną społecznie i nastawioną na budowanie partnerskich i etycznych relacji z naszymi klientami, pracownikami, dostawcami i lokalną społecznością.

Naszym pracownikom zapewniamy bezpieczeństwo i stabilność zatrudnienia, wspieramy charytatywne, lokalne i ogólnopolskie inicjatywy. Od wielu lat angażujemy się w popularyzację i promocję aktywności sportowej. Prowadzimy działania na rzecz szkolnictwa zawodowego m.in. we współpracy z ZSP w Siennie, prowadzimy program praktyk zawodowych oparty na nowoczesnym systemie nauczania przy wykorzystaniu najnowszego parku maszynowego.

Naszą działalność rozwijamy przy jednoczesnym poszanowaniu dla środowiska naturalnego. Wszystkie wózki widłowe w naszej firmie to wózki elektryczne, a poprzez elektroniczną wymianę dokumentów udało nam się ograniczyć zużycie papieru do minimum. 

OFERTA

Nieustannie poszerzamy zakres naszych usług aby miały one charakter kompleksowy i stanowiły odpowiedź na nawet najbardziej zaawansowane potrzeby i oczekiwania naszych klientów. W każdym z obszarów nasi klienci mogą również liczyć na fachowe doradztwo i szereg rekomendacji będące efektem długoletniego doświadczenia i współpracy z blisko 1000 zadowolonych klientów.

link_lozyska
ŁOŻYSKA TOCZNE
Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę łożysk marki URB Romania oraz KFB Germany. W swojej ofercie posiadamy również łożyska innych producentów. Specjalizujemy się w sprzedaży łożysk do sektora kolejowego oraz przemysłu i rolnictwa.
SPRAWDŹ 
link_metal
OBRÓBKA METALU
Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej obróbki metali. W skład naszej oferty wchodzi wycinanie gazowe i laserowe, gięcie, obróbka CNC, spawanie oraz malowanie natryskowe i proszkowe elementów wykonanych ze stali konstrukcyjnej, nierdzewnej oraz aluminium.
SPRAWDŹ
link_transport
TRANSPORT I SPEDYCJA
Naszą specjalnością są przewozy do wszystkich krajów Unii Europejskiej. Oferujemy usługi transportowe zarówno z użyciem własnego taboru, jak i przy współpracy z gronem godnych zaufania przewoźników.
SPRAWDŹ

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

PREZES
Ewa Otko
WICEPREZES
Karolina Otko
CZŁONEK ZARZĄDU
Filip Otko
CZŁONEK ZARZĄDU 
Piotr Otko
DYREKTOR PRODUKCJI
Adam Boś
tel. 728 356 607

 

DYREKTOR HANDLOWY
Paweł Szulc
tel. 604 083 932

 

DYREKTOR TECHNICZNY
Jan Furmanek
tel. 728 356 624

 

DZIAŁ LOGISTYKI
Karol Głodała
tel. 728 356 602

 

KONTROLA JAKOŚCI
Maciej Mokrzycki
tel. 728 356 557

 

DYREKTOR SPRZEDAŻY ŁOŻYSK
Zbigniew Kępczyk
tel. 600 870 782

 

TRANSPORT
Piotr Otko
tel. 696 416 206

 

KSIĘGOWOŚĆ
Jacek Lisowski
tel. 785 416 009

 

KADRY
Aneta Dzioba
tel. +48 48 378 12 85 wew. 35

MARBET Lipsko

Sp. z o. o. Sp. K.

ul. Armii Krajowej 12, 27-300 Lipsko

NIP PL5090066240 KRS 0000410478 REGON 145996694