Marbet Lipsko » O NAS

Jesteśmy operatorem logistycznym, zajmującym się przede wszystkim wewnątrzwspólnotową, międzynarodową i krajową spedycją oraz transportem ładunków całopojazdowych. Oprócz spedycji i transportu normatywnego zajmujemy się również transportem ponadgabarytowym. Dysponujemy nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi pojazdami, a dzięki bazie sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, nasza oferta umożliwia dostęp do różnorodnego taboru. 

 

 

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Nowoczesny tabor pozwala na ograniczenie zużycia paliwa, a tym samym obniżenie kosztów transportu. Zabudowane naczepy, w tym naczepy do transportu ponadnormatywnego pozwalają ograniczyć koszty przygotowania towaru do transportu.

 

UBEZPIECZENIE

Wszystkie przewożone przez nas ładunki objęte są kompleksowym ubezpieczniem OC do sumy 600 tys. EUR. Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia towaru do wysokości jego wartości. 

 

PLANOWNIE

Cały proces logistyczny Twojego produktu zrealizowany przez jeden, zgrany zespół ekspertów pozwala na wykonanie przewozu w sposób najbardziej optymalny i przemyślany.

 

ZEZWOLENIA

Organizujemy potrzebne zezwolenia specjalne na transport ładunków nienoramtywnych w Polsce i w całej Europie.

PILOTAŻ

Zabezpieczenie drogi na czas przejazdu ładunku, ostrzeganie innych uczestników ruchu oraz pomoc naszym kierowcom w bezpiecznym manewrowaniu pojazdem.

TMS

Kompleksowe zarządzanie transportem – od momentu przyjęcia zlecenia do jego rozliczenia za pomocą rozbudowanego narzędzia Transport Management System zmniejsza koszty przewozu dzięki wydajnemu planowaniu, minimalizuje błędy ludzkie i poprawia jakoś obsługi klienta.​

O NAS