TRANSPORT

SPEDYCJA

Zawsze dostępni. Zawsze bezpiecznie. Zawsze na czas.

SPRAWDŹ

POWRÓT

O NAS

Jesteśmy operatorem logistycznym, zajmującym się przede wszystkim wewnątrzwspólnotową, międzynarodową i krajową spedycją oraz transportem ładunków całopojazdowych. Oprócz spedycji i transportu normatywnego zajmujemy się również transportem ponadgabarytowym. Dysponujemy nowoczesnymi i dobrze wyposażonymi pojazdami, a dzięki bazie sprawdzonych i rzetelnych przewoźników, nasza oferta umożliwia dostęp do różnorodnego taboru. 

 

 

OPTYMALIZACJA KOSZTÓW

Nowoczesny tabor pozwala na ograniczenie zużycia paliwa, a tym samym obniżenie kosztów transportu. Zabudowane naczepy, w tym naczepy do transportu ponadnormatywnego pozwalają ograniczyć koszty przygotowania towaru do transportu.

 

UBEZPIECZENIE

Wszystkie przewożone przez nas ładunki objęte są kompleksowym ubezpieczniem OC do sumy 600 tys. EUR. Istnieje możliwość dodatkowego ubezpieczenia towaru do wysokości jego wartości. 

 

PLANOWNIE

Cały proces logistyczny Twojego produktu zrealizowany przez jeden, zgrany zespół ekspertów pozwala na wykonanie przewozu w sposób najbardziej optymalny i przemyślany.

 

ZEZWOLENIA

Organizujemy potrzebne zezwolenia specjalne na transport ładunków nienoramtywnych w Polsce i w całej Europie.

PILOTAŻ

Zabezpieczenie drogi na czas przejazdu ładunku, ostrzeganie innych uczestników ruchu oraz pomoc naszym kierowcom w bezpiecznym manewrowaniu pojazdem.

TMS

Kompleksowe zarządzanie transportem - od momentu przyjęcia zlecenia do jego rozliczenia za pomocą rozbudowanego narzędzia Transport Management System zmniejsza koszty przewozu dzięki wydajnemu planowaniu, minimalizuje błędy ludzkie i poprawia jakoś obsługi klienta.​

ZASIĘG DZIAŁANIA

Aby zapewnić najwyższą jakość usług i bezpieczeństwo transportu z dużą starannością szkolimy naszych kierowców, z zakresu przepisów prawa i zwyczajów danego Państwa. Na ten moment nasze auta jeżdżą m.in. do krajów europejskich takich jak:

 • Austria,
 • Belgia,
 • Czechy,
 • Estonia,
 • Francja,
 • Hiszpania,
 • Holandia,
 • Litwa,
 • Luksemburg,
 • Niemcy,
 • Polska,
 • Słowacja,
 • Szwajcaria,
 • Wielka Brytania,
 • Włochy.

W zakres naszych usług wchodzi również transport krajowy, a w odpowiedzi na zapytania naszych klientów pracujemy nad poszerzeniem swoich usług o kolejne państwa wewnątrzwspólnotowe.

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY

TABOR KORZYŚCI NACZEPA WYMIARY

Nietypowe i ponadgabarytowe ładunki wymagają przede wszystkim specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Wiemy o tym, dlatego inwestujemy we własny tabor oraz kadrę kierowców specjalizujących się w przewozach nienormatywnych. W ramach taboru specjalistycznego możesz skorzystać z w pełni zabudowanych sterowanych hydraulicznie naczep oraz ciężkich ciągników balastowych SCANIA, przygotowanych do transportu ładunków o zróżnicowanych wymiarach. 

Co sprawia, że ta przyczepa jest wyjątkowa?

To, że jest całkowicie zamknięta! Pozwala to znacznie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty i czas dodatkowego pakowania i zabezpieczenia przewożonego ładunku. Twoja maszyna może być gotowa do transportu w komfortowych warunkach już w kilka minut! 

Zarówno dach, jak i ściany naczepy, są sterowane za pomocą napędów hydraulicznych, co daje możliwość ich poszerzenia oraz całkowitego zsunięcia. 

Rozszerzenie naczepy do szerokości 6 metrów podczas załadunku umożliwia łatwy dostęp do ładunku, który nie zmieściłby się w tradycyjnie zamkniętej naczepie. 

Maksymalna szerokość naczepy podczas jazdy wynosi aż 3,2 metry! Na zdjęciu obok możesz zapoznać się z dokładnymi wymiarami naczepy.

 

ZAWSZE DOSTĘPNI

Działamy na zasadach fair play, w pełnym porozumieniu z naszymi partnerami w zakresie realizowanych zleceń. Jednocześnie zapewniamy dyspozycyjność przez 7 dni w tygodniu i 24 godziny na dobę, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć pewność, że nawet w najbardziej palącej potrzebie będziemy gotowi do drogi. 

Indywidualnie traktujemy każdego klienta, dostosowując się do jego potrzeb i oczekiwań. Wszystko po to aby transport dotarł niezwłocznie i bezpiecznie do wyznaczonego przez klienta celu. 

 

 

ZAWSZE BEZPIECZNIE

Bardzo duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo transportowanego ładunku. Jego gwarantem są:

 • całodobowe monitorowanie pojazdów,
 • ciągły kontakt kierowców ze spedytorem,
 • ubezpieczenie OCP i kabotażowe,
 • ciągłe doskonalenie umiejętności naszych kierowców.
 • nieprzekraczający 3 lat tabor.

Każdą podróż poprzedza również szczegółowy plan trasy z uwzględnieniem praw ustawowych
i zwyczajowych danego Państwa aby zminimalizować ryzyko wszelkich nieporozumień kulturowych. 

ZAWSZE NA CZAS

Naszym priorytetem jest punktualność w dostarczeniu towaru. Spedytor w porozumieniu z kierowcą organizuje czas pracy tak, aby każdy ładunek został dostarczany do określonego miejsca w określonym wcześniej terminie. Dzięki doświadczeniu jesteśmy w stanie ustalić czas transportu z uwzględnieniem natężenia ruchu i warunków atmosferycznych.  

Urządzenia GPS zainstalowane w każdym z naszych pojazdów umożliwiają całodobowy monitoring przesyłek, dzięki czemu jesteśmy w stanie w czasie rzeczywistym śledzić postęp trasy, a spedytor - informować kierowcę o ewentualnych utrudnieniach na drodze, celem ich ominięcia.

KONTAKT

Zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie zapytania dotyczące miejsca, czasu i kosztów transportu. Standardowy czas odpowiedzi na zapytanie to 1 dzień roboczy.

PIOTR OTKO
696 416 206

 

FILIP OTKO
604 108 990

 

MATEUSZ BATOR
793 303 081
X
UZUPEŁNIJ WYMAGANE POLA
DZIĘKUJEMY ZA WIADOMOŚĆ