Marbet Lipsko » TRANSPORT SPECJALISTYCZNY
TABOR KORZYŚCI NACZEPA WYMIARY

Nietypowe i ponadgabarytowe ładunki wymagają przede wszystkim specjalistycznego sprzętu i doświadczenia. Wiemy o tym, dlatego inwestujemy we własny tabor oraz kadrę kierowców specjalizujących się w przewozach nienormatywnych. W ramach taboru specjalistycznego możesz skorzystać z w pełni zabudowanych sterowanych hydraulicznie naczep oraz ciężkich ciągników balastowych SCANIA, przygotowanych do transportu ładunków o zróżnicowanych wymiarach. 

Co sprawia, że ta przyczepa jest wyjątkowa?

To, że jest całkowicie zamknięta! Pozwala to znacznie zwiększyć bezpieczeństwo oraz zmniejszyć koszty i czas dodatkowego pakowania i zabezpieczenia przewożonego ładunku. Twoja maszyna może być gotowa do transportu w komfortowych warunkach już w kilka minut! 

Zarówno dach, jak i ściany naczepy, są sterowane za pomocą napędów hydraulicznych, co daje możliwość ich poszerzenia oraz całkowitego zsunięcia. 

Rozszerzenie naczepy do szerokości 6 metrów podczas załadunku umożliwia łatwy dostęp do ładunku, który nie zmieściłby się w tradycyjnie zamkniętej naczepie. 

Maksymalna szerokość naczepy podczas jazdy wynosi aż 3,2 metry! Na zdjęciu obok możesz zapoznać się z dokładnymi wymiarami naczepy.

 

TRANSPORT SPECJALISTYCZNY